Uber Eats zawita do miasta Radom. Adres Biura. Jak zacząć pracować?

radom obrazek wyrozniajacy

Uber Eats działa aktualnie w 17 polskich miastach. Są nimi: Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Gliwice , Sosnowiec, Zabrze, Rzeszów, Kielce. A już dzisiaj 18 lutego rozpoczną się testy aplikacji w Radomiu.

Jak zostać dostawcą? Jak wygląda rejestracja?

Rejestracja dla Radomia jest taka sama jak w innych miastach o całym procesie rekrutacji pisaliśmy w pierwszym artykule, który polecamy przeczytać: https://zostanuberem.pl/zakladanie-konta-w-uber-eats-praca-jako-dostawca

Gdzie znajduje się biuro Uber Eats w Radomiu?

Informacji o biurze próżno szukać na oficjalnej stronie, ale udało się Nam dotrzeć do tych informacji. Do biura należy się udać po zakończeniu rejestracji elektronicznej, to tam aktywujesz ostatecznie konto i odbierzesz plecak. Biuro będzie otwarte prawdopodobnie tylko w okresie naboru.

Radom
ul.Partyzantów 5/7/9 pokój 17 (piętro 1).


Godziny otwarcia
– Poniedziałek 11:00-18
– Wtorek 10:00-18:00
– Środa 10:00-18:00
– Czwartek 10:00-16:00


Ile można zarobić?

Uber nie podał jeszcze stawki tzw. stawki gwarantowane dla Radomia. Wzorem innych miast będzie to prawdopodobnie około 20zł-30zł/h więcej o stawkach pisaliśmy pisaliśmy tutaj. Pracując w godzinach 11-23 dziennie można zarobić nawet 360zł!

Kiedy start aplikacji w Radomiu?

Uber w każdym nowym mieście przez pierwsze dni przeprowadza testy aplikacji. Mogą w nich uczestniczyć wszyscy dostawcy z aktywnym kontem. Takie testy dla Radomia będą przeprowadzone w dniach 18.02-19.02 12:00 do 18:00. Oczywiście wszelkie testy będą płatne. Pełny start aplikacji przewidziano na czwartek 20 lutego. Od tego dnia aplikacja będzie dostępna od 11:00 do 23:00.

Jak wygląda strefa dostaw? Gdzie najlepiej oczekiwać na zlecenia?

Strefę dostaw dla Radomia można już sprawdzić w aplikacji wygląda ona następująco:

radom mapa strefy
Obszar dostaw w Radomiu

Na zlecenia oczekiwać najlepiej w centrum strefy tam gdzie występuje duże skupisko punktów gastronomicznych.

Zainteresowała Cię praca w Uber Eats? Sprawdź inne poradniki: