Uber Eats w kolejnych miastach na Śląsku – Gliwice i Sosnowiec

Uber Eats działa aktualnie w 10 polskich miastach. Są nimi: Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Lublin, Bydgoszczy i Toruniu, a już od 15 października pojawi się w kolejnych miastach w województwie śląskim będą Nimi Gliwice i Sosnowiec.

Jak zostać dostawcą?

O tym pisaliśmy w pierwszym artykule, który polecamy przeczytać: https://zostanuberem.pl/zakladanie-konta-w-uber-eats-praca-jako-dostawca

Gdzie znajdują się biura Ubera dla Gliwic i Sosnowca?

Sosnowiec nie będzie posiadał własnego biura. Gliwice natomiast będą mieć biuro otwarte w każdy piątek przy ulicy Zwycięstwa 10 (wejście od ul. Dolnych Wałów). Poza tym wszelkie sprawy można załatwić, także w Katowicach przy ulicy Staromiejskiej 11.

Kiedy nastąpi start aplikacji?

Uber w każdym nowym mieście przez pierwsze dni przeprowadza testy aplikacji. Mogą w nich uczestniczyć wszyscy dostawcy z aktywnym kontem. Takie testy będą przeprowadzone w dniach 15.10-16.10 od 12:00 do 18:00. Oczywiście wszelkie testy będą płatne – czekają tzw. stawki gwarantowane o których pisaliśmy tutaj. Pełny start aplikacji przewidziano na czwartek 17 października. Od tego dnia aplikacja będzie dostępna od 11:00 do 23:00.

Zainteresowała Cię praca w Uber Eats? Sprawdź inne poradniki: