Uber Eats otworzył kolejne miasto – Zabrze

Uber Eats działa aktualnie w 14 polskich miastach. Są nimi: Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Gliwice i Sosnowiec, a już dzisiaj tj. 12 listopada wystartował w Zabrzu.

Jak zostać dostawcą?

O tym pisaliśmy w pierwszym artykule, który polecamy przeczytać: https://zostanuberem.pl/zakladanie-konta-w-uber-eats-praca-jako-dostawca

Gdzie znajdują się biura Ubera dla Zabrza?

Na tą chwile Zabrze nie będzie posiadało własnego biura . Wszelkie sprawy można załatwić, w Katowicach przy ulicy Staromiejskiej 11 lub w Gliwicach przy ulicy Zwycięstwa 10 (wejście od ul. Dolnych Wałów. Wszyscy dostawcy, którzy mają aktywne konto na Śląsku będą mieć równocześnie aktywne konto w Zabrzu.

Kiedy nastąpi start aplikacji?

Uber w każdym nowym mieście przez pierwsze dni przeprowadza testy aplikacji. Mogą w nich uczestniczyć wszyscy dostawcy z aktywnym kontem. Takie testy będą przeprowadzone w dniach 12.11-13.11 od 12:00 do 18:00. Oczywiście wszelkie testy będą płatne – czekają tzw. stawki gwarantowane w wysokości 30zł/h o których pisaliśmy tutaj. Pełny start aplikacji przewidziano na czwartek 14 listopada. Od tego dnia aplikacja będzie dostępna od 11:00 do 23:00.

Jak wyglądają strefy dostaw i mnożników w Zabrzu?

Strefę dostaw mogliśmy już poznać w weekend wygląda ona następująco:


Dziś po zalogowaniu do apki pokazały się mnożniki ustawiono je na 1.6, więc są całkiem wysokie.

Zainteresowała Cię praca w Uber Eats? Sprawdź inne poradniki: