Uber Eats otwiera się w nowych miastach – Bydgoszcz i Toruń

Uber Eats działa aktualnie w 8 polskich miastach. Są nimi: Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice oraz Lublin, a już od 3 września pojawi się także w Bydgoszczy i Toruniu.

Jak zostać dostawcą?

O tym pisaliśmy w pierwszym artykule, który polecamy przeczytać: https://zostanuberem.pl/zakladanie-konta-w-uber-eats-praca-jako-dostawca


Gdzie znajdują się biura Ubera w Bydgoszczy i Toruniu?

Bydgoszcz i Toruń będą pierwszymi miastami bez oficjalnego biura Ubera.


Co to oznacza dla dostawców? Gdzie można odebrać plecak?

Raczej nie powinno to nic zmienić, ponieważ w biurze bywa się bardzo rzadko, dużo problemów rozwiążesz z poziomu aplikacji, albo działu wsparcia.
Z tego co udało się nam ustalić – biura, gdzie będzie można odebrać swój plecak, będą prowadzone przez partnerów flotowych Ubera.

Adresy biur:

Bydgoszcz
ul. Juliusza Słowackiego 1 (róg Gdańskiej)

Toruń
ul. Władysława Łokietka 5

Kiedy nastąpi start aplikacji?

Uber w każdym nowym mieście przez pierwsze dni przeprowadza testy aplikacji. Mogą w nich uczestniczyć wszyscy dostawcy z aktywnym kontem. Takie testy będą przeprowadzone w dniach 03.09-04.09 od 12:00 do 18:00. Oczywiście wszelkie testy będą płatne – czekają tzw. stawki gwarantowane o których pisaliśmy tutaj. Pełny start aplikacji przewidziano na czwartek 5. września. Od tego dnia aplikacja będzie dostępna od 11:00 do 23:00.

Bonus dla dostawców z Torunia

W czwartek 5.09 o godzinie 9:00 w McDonaldzie na Szerokiej odbędzie się spotkanie dostawców z przedstawicielem zarządu McDonalda. Będzie darmowe jedzenie i bonusy 😉

Zainteresowała Cię praca w Uber Eats? Sprawdź inne poradniki: