Uber Eats otwiera się w kolejnych miastach – Szczecin i Białystok

Zaledwie dwa tygodnie temu Uber otwierał swoje siedziby na śląsku o czym pisaliśmy tutaj, a już dzisiaj oficjalnie startuje w Szczecinie i Białymstoku.
Uber Eats będzie działał w sumie w 14 polskich miastach. Są nimi m.in: Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Gliwice i Sosnowiec.
To nie koniec! Do końca roku Uber planuje otworzyć się w kolejnych miastach o czym oczywiście będziemy pisać w następnych wpisach.

Jak zostać dostawcą?

O tym pisaliśmy w pierwszym artykule, który polecamy przeczytać: https://zostanuberem.pl/zakladanie-konta-w-uber-eats-praca-jako-dostawca

Gdzie znajdują się biura Ubera w Szczecinie i Białymstoku? Gdzie i kiedy można odebrać plecak?

Informacji o biurach próżno szukać na oficjalnej stronie, ale udało się Nam dotrzeć do tych informacji. Do biura należy się udać po zakończeniu rejestracji elektronicznej, to tam aktywujesz ostatecznie konto i odbierzesz plecak.

Szczecin
ul.Wielkopolska 22/1
(Kancelaria BCA Legal)

Godziny otwarcia
– Środa 13:00-16:00
– Czwartek 12:00-17:00
– Piątek 12:00-13:30

Białystok
ul.Warszawska 6/36


Godziny otwarcia
– Środa 12:00-16:00
– Czwartek 12:00-17:00
– Piątek 12:00-16:00

Jakie zarobki czekają na dostawców? W jakich godzinach można pracować?

Uber by zachęcić dostawców gwarantuje zarobki przynajmniej 25zł/h jedynym warunkiem jest akceptowanie wszystkich zleceń i wykonywanie przynajmniej 0.5 dostawy na godzinę. Aplikacja działa w godzinach 11-23 można rozpoczynać i kończyć pracę w dowolnym momencie.

Zainteresowała Cię praca w Uber Eats? Sprawdź inne poradniki: