Otwarto polski sklep Uber Eats. Co można w nim kupić?

Uber Eats Starter Pack

Uber z każdym rokiem stara się ograniczać koszty działalności o czym mogą świadczyć aktualne stawki gwarantowane, które dokładnie rok temu wynosiły 30zł/h we wszystkich miastach. W tym roku są znacznie niższe.

Redukcje etatów pojawiają się także w biurach, jakiś czas temu zlikwidowano biuro Ubera w Lublinie, a dla przykładu w Bydgoszczy i Toruniu biura prowadzone są przez partnera flotowego.

W jakim celu powstał sklep?

Sklep w polskiej wersji językowej ma na tą chwile dostępny tylko jeden produkt jest nim torba Uber Eats niezbędna do rozpoczęcia współpracy. Dzięki temu dostawcy z Lublina, którzy nie posiadają biura mogą dokończyć proces rejestracji z domu.

Jaki jest koszt tej torby czy będę mógł zwrócić plecak zakupiony przez sklep?

Koszt aktualnego modelu (a właściwie kaucji zwrotnej) to 175zł płatne w 5 ratach po 35zł od zarobku z aplikacji. Wysyłka jest darmowa. Torbę będzie można prawdopodobnie zwrócić w biurze na tą chwile nie ma informacji czy będzie możliwy zwrot poprzez wysyłkę. Podczas zwrotu zostanie zwrócona równowartość pobranej kaucji.

Gdzie znajduje się sklep i jak złożyć zamówienie

Sklep znajduję się pod adresem http://t.uber.com/sklep, aby złożyć zamówienie należy zalogować swoim kontem dostawcy.

Czy pojawią się jakieś inne produkty w przyszłości?

Na tą chwilę nie mamy takich informacji, ale np. w Wielkiej Brytanii sklep posiada znacznie bogatszą ofertę. Można kupić nawet cały starter pack przyszłego kuriera! Zainteresowanych odsyłam https://www.ubereatskit.co.uk/all-products

Zainteresowała Cię praca w Uber Eats? Sprawdź inne poradniki: